• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım HTC M8 Yurt Dışı İmei atma

piyon27

Yeni kayıt oldu
htc m8 telefonumum imei kopyalanmıs dedi bunu nasıl düzeltirim imei nasıl atarım yardımcı olun telefon içinden tuşlar ile imei menüsünü acma kodlarını yazıyom mesela *#*#889988#*#* ama hiç bişey çıkmıyor yardım edermisiniz

Telefonu fastboot moduna alıp cmd ekranında fastboot oem writeimei (kullanmak istediğin imei) parantezi kaldırıp yerine elindeki imeiyi yazmayı deneyebilir misin?

Kafadan sallama,
Eski bir telefon varsa onun imei kullan.
Bakarsın normal kullanan birininki denk gelir.
Yazık günahtır.

piyon27

Yeni kayıt oldu
yok sallamadım hacı sadece sordum zaten birinin imei ne denk gelirse günaha gireriz durduk yere elime imei geçerse yapacam sağol

recepgl

Yeni kayıt oldu
Recep Gül ·
Namık Kemal Üniversitesi
merhaba arkadaşlar

telefonumun emeı numaarsı baska telefona kopyalanmıs ve benım telefon kayıt dısı görünüyor. BTK yı aradım anlaatım durumu bana 'tek bı numaraya eşleştirebilirsiniz servisinzle görüşüp' dediler.

telefonuma baska emei atmak istiyorum nasıl yapabilirim ? telefonumda s-of işleimi yapılmamıs orjinal durumda.

Trnn

Cevabınız onda
Recep Gül ·
Namık Kemal Üniversitesi
merhaba arkadaşlar

telefonumun emeı numaarsı baska telefona kopyalanmıs ve benım telefon kayıt dısı görünüyor. BTK yı aradım anlaatım durumu bana 'tek bı numaraya eşleştirebilirsiniz servisinzle görüşüp' dediler.

telefonuma baska emei atmak istiyorum nasıl yapabilirim ? telefonumda s-of işleimi yapılmamıs orjinal durumda.
Cihazın S-of olması şart.

enes.tas.29

Yeni kayıt oldu
arkadaşlar ben çinden ekran aldım ekran açılırken fastboot ekranını atlıyor o kısımda açılmıyor o işi bilgisayardan direk halledecek bişey yokmu o ekran açılmasa bile