• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Sorun HTC M8 ARKA KAMERA AÇILMIYOR

harunserefli

Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
Sagolasin turan hocam zaten m8 sürekli sorun veriyordu çok canımı sıkıyor du kurtulduk 1300tl ye maloldu kurtulmak

Xiaomi Mi5s Miui8 Global Beta

harunserefli

Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ekran ve kamera geldi AliExpress ten sipariş vermiştim montajı yaptım ama kamera yine geçiş yapmıyor sorun nerde bulamadım

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

harunserefli

Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
Harun Hocam,
Eğer yeni kamera da bir problem yoksa üst anakartta olma ihtimali yüksek.
bilemedim ki ozkan hocam kamera yeni geldi kamera ve Flash hariç herşey çalışıyor firmaya mesaj attım geri gönderin yenisini ulaştıralım diyor geri sök tak zaten zor cihaz arada kaldım

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak902

Yeni kayıt oldu
Arkadaşlar biraz saçma ama bu sorunun çözümü arka kapağı çıkarmak Telefoncuya batarya değişimi yaptırdım kamera gitti.Geri götürdüm kapağı açınca çalıştı, kapatınca biraz sonra geri gitti.Sonra inat edip hiç anlamadığım halde ben de açtım kapağı çalıştı kapatınca geri gitti.Artık akışına bıraktım arka kameram yok.

Burak902

Yeni kayıt oldu
Donanımsal derken tam sorunu bulabildiniz mi? Çünkü kamera çalışıyor arka kapak takılı değilken takınca gidiyor menüden.