• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

İstek / Öneri  HTC Desire 816G İçin Root

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keskinkurt

Kayıtlı kullanıcı
merhaba htc desire 816 için paylaştığınız root rehberi acaba vodafone satılan htc desire 816g içinde işe yarar mı ? lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz? Cihazın tek eksiği yeterli hafızası olmaması bunu root ile aşabileceğimi düşünüyorum çünkü sadece 8gb hafızası var ve bunu yarısı sisteme gidiyor bu durumda bana geriye hafıza kalmıyor ben bunu sd kartla çözmek istedim ama olmuyor.

kasirga342

Kayıtlı kullanıcı
O konu hatalı normal Desire 816 modeli içinde başarız oluyor şuan.
Merhaba ben desire 816 cihazıma CWM rootattım, şuan haritaözelliği çalışmıyor,hesap makinesi ve fener gitti.Root kaldırmaya çalışıyorum ama komut dizininie girdiğimde adb iç yada dış komut çalıştırılabilir uyarısıalıyorumdevam edemiyorum. yardımcı olurm usun.

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Bir kaç gün sabret dostum HTC ekibi geliyor onlar daha iyi yardımcı olurlar bu konuda bende HTC cihaz yok şuan.

tbelek

Kayıtlı kullanıcı
merhaba htc desire 816 için paylaştığınız root rehberi acaba vodafone satılan htc desire 816g içinde işe yarar mı ? lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz? Cihazın tek eksiği yeterli hafızası olmaması bunu root ile aşabileceğimi düşünüyorum çünkü sadece 8gb hafızası var ve bunu yarısı sisteme gidiyor bu durumda bana geriye hafıza kalmıyor ben bunu sd kartla çözmek istedim ama olmuyor.

aynı sorun bende de var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...