Sorun: Çözüldü  HTC Butterfly Wifi Sorunu Çözümü

msyldz

Kayıtlı kullanıcı
23.06.2015
3
1
32
Cihaz
Htc Butterfly x920e
Öncelikle merhaba.
Şu an konu açamadığım için en alakalı gördüğüm bu konu altında problemimi paylaşayım.
Ben gün önce Çin den x920e modelini aldım, ama telefon wcdma bandını desteklemesine rağmen g yi aktifleştirdiğimde sinyal alamıyor ve bağlantı kopuyor. Günlerdir qpst dir qxdm dir gizli kodlardır falan denemediğim yol kalmadı. Belki buradaki arkadaşlardan bazıları da Çin den telefon almış ve bir çaresini bulmuşlardır diyerek problemi paylaşayım dedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dr. Android

Admin
Yönetici
20.10.2012
6,204
4,060
12,937
Istanbul
www.andronetwork.com
ROM
LeeDrOiD v7.4.2
Recovery
TWRP 2.8.6.2
Cihaz
HTC One M8
Öncelikle merhaba.
Şu an konu açamadığım için en alakalı gördüğüm bu konu altında problemimi paylaşayım.
Ben gün önce Çin den x920e modelini aldım, ama telefon wcdma bandını desteklemesine rağmen g yi aktifleştirdiğimde sinyal alamıyor ve bağlantı kopuyor. Günlerdir qpst dir qxdm dir gizli kodlardır falan denemediğim yol kalmadı. Belki buradaki arkadaşlardan bazıları da Çin den telefon almış ve bir çaresini bulmuşlardır diyerek problemi paylaşayım dedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba, telefonunuzun telefon modeli butterfly j değil mi? xda'da bulunan romlar baktınız mı?

msyldz

Kayıtlı kullanıcı
23.06.2015
3
1
32
Cihaz
Htc Butterfly x920e
Telefonumun modeli Htc Butterfly x920e yani dlxu. Açıkçası cyanogenmod hariç -bulamadım- neredeyse denemediğim rom kalmadı, ama sonuç alamadım. Telefon tuşları vasıtasıyla girilen gizli menülere ulaşabilsem belki de uygun bandı seçip 3g'yi aktifleştirebilirim diye düşünüyorum, ama şimdiye kadar bunu da başaramadım maalesef.

harunserefli

Yardımcı Yönetici
08.05.2013
3,488
1,531
7,637
38
KIRIKKALE
ROM
Resurrection
Recovery
3,0,2x
Cihaz
htc one m8

msyldz

Kayıtlı kullanıcı
23.06.2015
3
1
32
Cihaz
Htc Butterfly x920e
Sanırım telefon unlock olmasına rağmen operatörün uyguladığı bazı sınırlamalar var hala. Bu kodu girdim ve sadece USA band ve Automatic seçenekleri mevcut. Diğer bandları da ekledim aslında ama görünmedikleri için seçemiyorum.
Önerdiğiniz romu da bir deneyeyim. Sonucunu bildiririm. Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

• Beğen
Reactions: Dr. Android