• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Resmi Güncelleme  Htc 10 ota dan güncelleme sorunu

Trnn

Kayıtlı kullanıcı
Dostum linkte ki Romu indirip ismini değiştirdim sd karta attım download modda yüklemeye çalıştım hata verdi. 22 header error diye bir hata verdi. Bir haftadır uğraşıyorum bir türlü düzene sokamadim cihazı.

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Daha güncel bir sürüme ait olan ruu link'ini paylaşırım. Aynı yöntem ile bu ruu yu tekrar deneyin

Omer6363

Kayıtlı kullanıcı
Şunu farkettim dostum sd karta kopyaladigim rom dosyası sağlıklı bir şekilde kopyalanmiyor galiba. Çünkü rom dahili hafizadayken içeriğine erisebiliyorum sd karta ise içeriğine erisemiyorum dosya islenemiyor diyor

Trnn

Kayıtlı kullanıcı
Şunu farkettim dostum sd karta kopyaladigim rom dosyası sağlıklı bir şekilde kopyalanmiyor galiba. Çünkü rom dahili hafizadayken içeriğine erisebiliyorum sd karta ise içeriğine erisemiyorum dosya islenemiyor diyor

Sd kartı pc üzerinden biçimlendirip tekrar zip dosyasını atarak deneyin.

Omer6363

Kayıtlı kullanıcı

Sd kartı pc üzerinden biçimlendirip tekrar zip dosyasını atarak deneyin.
Maalesef bende pc yok dostum

Omer6363

Kayıtlı kullanıcı
Maalesef bende pc yok dostum

Büyük ihtimal sd kartınız sorunlu o neden ile zip dosyası eksik aktarılıyor olabilir. Pc yoksa eğer güncel twrp kurulumu yapın ve twrp üzerinden sd kartınızı biçimlendirin.
Twrp yi nasıl kurabilir dostim sizide çok meşgul ettim hakkınızı helal edin

Trnn

Kayıtlı kullanıcı
Twrp yi nasıl kurabilir dostim sizide çok meşgul ettim hakkınızı helal edin

Maalesef yine pc lazım. Başkasına ait bir pc ilede sd kartınızı biçimlendirerek sorunu çözebilirsiniz. Eğer sd kartta başka bir problem yok ise tabi.