htc 10 ilk alınan haline dönmek (güncelleme otomatik alacak şekilde)

'HTC 10 Geliştirme Kılavuzları' forumunda sccorpion tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
  3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.
  1. Ruu exe bulup yükleme yaparsanız daha doğru ve sağlıklı olur.

İmzayı kısalt... Click to collapse... İmzanın tamamını görüntüle... Hepsini görmek için tıklayın...
  2. maalesef RUU EXE dosyasını hiçbiryerde bulamadım

3. bu işlemi yaparken telefonun bozulma (brick, vb.) ihtimali var mıdır? vereceğin cevapta rahat olabilirsin, fikrini almak istiyorum.

4. İmzayı kısalt... Click to collapse... İmzanın tamamını görüntüle... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. İmzayı kısalt... Click to collapse... İmzanın tamamını görüntüle... Hepsini görmek için tıklayın...
  6. S-ON cihaza direk 1.95.401.3 firmware yükleyebilirmiyim? Benim yüklü olan versiyon ile aynı firmware yani.

OTA_PERFUME_UHL_M60_SENSE80GP_HTC_Europe_1.95.401.3-1.90.401.5

CID: HTC__001/HTC__034/HTC__A07/HTC__J15/HTC__M27/HTC__016/HTC__002 | MID: 2PS620000
    скачать ОТА

[​IMG]firmware_1.95.401.3.zip ( 64,08 МБ )

[​IMG]boot_1.95.401.3.img ( 39,5 МБ )

[​IMG]recovery_1.95.401.3.img ( 41,22 МБ )

7. Yedek kurulumu öncesi full vipe yapmışmıydınız.? Sd kart ve cihaz hafızası dahil.

İmzayı kısalt... Click to collapse... İmzanın tamamını görüntüle... Hepsini görmek için tıklayın...
  8. hayır

9. Kurulum öncesi full vipe yapıp temiz bir kurulum yapın ve düzeltme işlemini uygulayıp öyle deneyin.
    Cihaz ve sd kart dahil.

Yükleniyor...
Buna benzer diğer konular - alınan haline dönmek Forumlar Tarih
Alınan haline geri dönüş One (M7) Soru ve Cevap 27 Ağustos 2013
Ebay dan alınan ve gelmeyen kılıf & film One (M7) Aksesuarları 31 Ekim 2013
Galaxy s4 içinden alınan polariss office 5 Temalar ve Uygulamalar 15 Haziran 2013
Yardım HTC DESIRE 816 ROM KALDIRAMAMA SORUNU. TELEFONUMU ESKIBHALINE GETIRMEK ISTIYORUM Özel ROM Soru / Cevap & Sorun Giderme 7 Mayıs 2015
htc one m7 sprint cihazimi orijinal haline donduremiyorum yardim edin(( One (M7) Soru ve Cevap 29 Nisan 2015