• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım HTC 10 acılmama sorunu

Selamun aleyküm beyler babamın da HTC 10 cihazı var. Yalnız cihaz durduk yere sürekli kendini başlatmaya başladı, HTC yazısına kadar geliyor sonra yine aynı şekilde kapanıp HTC yazısına geliyor, bu sürekli devam ediyor bir türlü açılmıyor. Şarjı tükenene kadar kendini sürekli resetledi. Cihazı ne racovery moda nede download moda alabiliyorum. Sadece bootloader moda alabiliyorum. Sorun yazılımsal mı donanımsal mı anlayamadım. Bu konuda fikri tecrübesi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Şimdiden yazan arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi