• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Holo launcher düzenlem işleme ???

Merhaba arkadaşlar ben kolo launcher i açıp içindeki simgeleri kendime göre renklendirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim uzun süredir uğraşmama rağmen olmuyor ayrıntılı anlatım yapabilecek birisi varmı

Yada bana holo launcher i hatasız bir şekilde decomple edeceğim bir yöntem anlatabilirmisiniz

barikatdiss

Cevabınız onda
eğer ekleyeceğin simgeler aynı ölçülerde ve isimleri aynı ise gönder bana launcher ile birlikte halledeyim dostum

tamam ben zaten direk photoshopta açıyorum hallediyorum boyutlar değişmiyor ama benim merak konum bunu nasıl açabileceğim ilerideki rom yapacağım için öğrensem daha iyi bana ayrıntılı yazılı özel mesaj yada burdan yazabilirmisiniz

Eğer anlatım yaparsanız çok minnattar olurum lütfen bana anlatın kaç gündür araştırıyorum

xdaturk98

Popüler üye
tamam ben zaten direk photoshopta açıyorum hallediyorum boyutlar değişmiyor ama benim merak konum bunu nasıl açabileceğim ilerideki rom yapacağım için öğrensem daha iyi bana ayrıntılı yazılı özel mesaj yada burdan yazabilirmisiniz
apktool ile açabilirsin

Galaxy Mini / Tapatalk 4

decomple

Kod:
--------------------------------------------------------------------------|Cum 23.08.2013 -- 22:02:37,89|
--------------------------------------------------------------------------
java version "1.7.0_25"
Java(TM) SE Runtime Environment (build 1.7.0_25-b17)
Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (build 23.25-b01, mixed mode)
Could Not Find C:\Users\gzemli\Desktop\APKTOOL\place-apk-here-for-modding\../pla
ce-apk-here-for-modding/signedHolo.apk
Could Not Find C:\Users\gzemli\Desktop\APKTOOL\place-apk-here-for-modding\../pla
ce-apk-here-for-modding/unsignedHolo.apk
I: Baksmaling...
I: Loading resource table...
I: Loaded.
I: Loading resource table from file: C:\Users\gzemli\apktool\framework\1.apk
I: Loaded.
I: Decoding file-resources...
I: Decoding values*/* XMLs...
Exception in thread "main" brut.androlib.err.UndefinedResObject: resource spec:
0x010102dd
        at brut.androlib.res.data.ResPackage.getResSpec(ResPackage.java:61)
        at brut.androlib.res.data.ResTable.getResSpec(ResTable.java:55)
        at brut.androlib.res.data.ResTable.getResSpec(ResTable.java:51)
        at brut.androlib.res.data.value.ResReferenceValue.getReferent(ResReferen
ceValue.java:59)
        at brut.androlib.res.data.value.ResStyleValue.serializeToResValuesXml(Re
sStyleValue.java:51)
        at brut.androlib.res.AndrolibResources.generateValuesFile(AndrolibResour
ces.java:264)
        at brut.androlib.res.AndrolibResources.decode(AndrolibResources.java:137
)
        at brut.androlib.Androlib.decodeResourcesFull(Androlib.java:93)
        at brut.androlib.ApkDecoder.decode(ApkDecoder.java:98)
        at brut.apktool.Main.cmdDecode(Main.java:128)
        at brut.apktool.Main.main(Main.java:65)
Press any key to continue . . .

C:\Users\gzemli\Desktop\APKTOOL>

xdaturk98

Popüler üye
siz en iyisi gerekli dosyaları, iconları, isimleri ve boyutları ayarlı sekilde rar halinde upload edin ve linkini buraya koyun, bir de biz deniyelim bakalım

Galaxy Mini / Tapatalk 4