güncelleme hatası

saruman_me

Kayıtlı kullanıcı
05.06.2013
16
0
377
bu gün itibariyle telefonuma 2 adet günceleme geldi ilki 1.5 mb büyüklüğünde bir günceleme idi o günceleme yaptı ama 2. güncelleme yaparken her defasında hata alıyorum bunun çözümü ne olabilir arkadaşlar resimlerde görüldüğü gibi her seferinde hata veriyor..
sd0m9.jpg
sd0mj.jpg

Uruloki

Kayıtlı kullanıcı
31.05.2013
1,676
595
4,557
cihazınız rootlu ve ya unlock bootloader a mı sahip (s-off da olursa büyük bir ihtimalle sorun çıkarabilir)

saruman_me

Kayıtlı kullanıcı
05.06.2013
16
0
377
cihazınız rootlu ve ya unlock bootloader a mı sahip (s-off da olursa büyük bir ihtimalle sorun çıkarabilir)
cevap için teşekkürler hocam.. cihaz rootlu değil stock rom var ve relocked yazıyor süper cid s-off acaba bu güncelemeyi atlayamazmıyız cihazı defalarca fabrika ayarlarına aldım yine aynı hatayı verdi..:/

Uruloki

Kayıtlı kullanıcı
31.05.2013
1,676
595
4,557
cevap için teşekkürler hocam.. cihaz rootlu değil stock rom var ve relocked yazıyor süper cid s-off acaba bu güncelemeyi atlayamazmıyız cihazı defalarca fabrika ayarlarına aldım yine aynı hatayı verdi..:/
süper cid ise bazı güncellemeler olmayabilir sonuçta fabrikasyon harici bir uygulama yapılmış cihaza ve s-off çok farklı bir olay en iyisi custom rom kullanmak s-off cihazlarda

saruman_me

Kayıtlı kullanıcı
05.06.2013
16
0
377
süper cid ise bazı güncellemeler olmayabilir sonuçta fabrikasyon harici bir uygulama yapılmış cihaza ve s-off çok farklı bir olay en iyisi custom rom kullanmak s-off cihazlarda
ismin yanılmıyorsam hasan olmalı kardeş başka bir siteden hatırlıyorum seni.. peki rootsun uygulama nasıl silebiliriz kardeş mesela bu güncelenemeyen uygulamaları silebilirsem bu güncelemeyi atlaya bilirim

Uruloki

Kayıtlı kullanıcı
31.05.2013
1,676
595
4,557
ismin yanılmıyorsam hasan olmalı kardeş başka bir siteden hatırlıyorum seni.. peki rootsun uygulama nasıl silebiliriz kardeş mesela bu güncelenemeyen uygulamaları silebilirsem bu güncelemeyi atlaya bilirim
onu bilmiyorum maalesef daha iyi bilen bir üyemiz yazarsa daha iyi olur