• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

geri tuşu ve menü tuşu çalışmıyor

xLorey

Yeni kayıt oldu
Merhabalar,

Daha önceden telefonuma orjinal 5.0.1 Rus romu yüklemiştim, 1 gün önce yeni bir güncelleme geldi, sorun olmaz diye düşünerek güncellemeyi aldım. güncelleme sonrasında telefonumun geri tuşu ve menü tuşu çalışmaz durumda şu an. İnternet üzerinden araştırma yaptım ancak bir çözüm bulan göremedim, çareyi burada aramak istedim :)

Daha önce ki kurulu ROM'a geri döndüm olmadı, Türkçe Orjinal Rom indirdim oda olmadı.

Sizce ne yapmam lazım, varmı etrafınız da bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan acaba ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

harunserefli

Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
Merhabalar,

Daha önceden telefonuma orjinal 5.0.1 Rus romu yüklemiştim, 1 gün önce yeni bir güncelleme geldi, sorun olmaz diye düşünerek güncellemeyi aldım. güncelleme sonrasında telefonumun geri tuşu ve menü tuşu çalışmaz durumda şu an. İnternet üzerinden araştırma yaptım ancak bir çözüm bulan göremedim, çareyi burada aramak istedim :)

Daha önce ki kurulu ROM'a geri döndüm olmadı, Türkçe Orjinal Rom indirdim oda olmadı.

Sizce ne yapmam lazım, varmı etrafınız da bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan acaba ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Romdan ziyade farklı bir custom kernel denemeni tavsiye ederim

Htc One M7 ViperOne Lollipop

xLorey

Yeni kayıt oldu

harunserefli

Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
Sanırım telefonu bozdum :)
Perseus Kernel yükledim, şu an telefon açılırken Samsung yazısı ekranda kalıyor ve gitmiyor.
Kernel nereden bulabilirim ki ben ?
Yüklediğin kernel uyumlu olmayabilir bu yüzden boot ekranda kalmışsın

harunserefli

Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
Merhaba tekrar,

i9500 s4 kullanıyorum,
su an 5.0.2 aurero full s6 rom'u yüklü.

Yardımcı olabilecek misiniz :)
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

Bu kerneli yükleyip deneme yaparmisin sıfırdan romla birlikte temiz bir kurulum yap..
Birde Türk yapımı voltage kernel var fakat linkler kaldırılmış

xLorey

Yeni kayıt oldu
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

Bu kerneli yükleyip deneme yaparmisin sıfırdan romla birlikte temiz bir kurulum yap..
Birde Türk yapımı voltage kernel var fakat linkler kaldırılmış

Az önce Perseus Kernel kurdum , daha sonra telefon açılırken ana ekranda takılı kalıyordu. Bende orjinal Türk rom'u kurdum şimdi temiz.
Hemen bunun üzerine şimdi bu gönderdiğinizi kurmam lazım sanırım değil mi ? CRW programı yok ancak, onu kurmam için rootlamam gerek, daha sonra CRW kurup sonra bu gönderdiğinizi kuracağım değilmi ?

Yoksa bu gönderdiğiniz odin üzerinden kurulabilir mi ?