Galaxy Telefonuma 4.4.2 sürümüne yükseltirken samsung yazısında takılı kalmaya başladı

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

orcunuz174

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
03.04.2015
1
0
12
Telefonuma 4.4.2 youtube da yabancı bi adamın sürümünü gördüm hoşuma gitti linkleri falan alıp dosyaları cd karta atıp işlemi yapmaya başladım fakat 1. aşamadan sonra telefon 2. açılışında sürüm yüklenmeden samsung yazısında takılı kalmaya başladı samsung yazısından sonra tekrar reset atıp başa dönüyor tekrar açılıyor , bundan önce root falan hiç bişey atmadım ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz telefoncuyada 30 40 tl vermek istemiyorum yardım edenden Allah razı olsun

harunserefli

Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici
08.05.2013
3,488
1,531
7,637
Telefonuma 4.4.2 youtube da yabancı bi adamın sürümünü gördüm hoşuma gitti linkleri falan alıp dosyaları cd karta atıp işlemi yapmaya başladım fakat 1. aşamadan sonra telefon 2. açılışında sürüm yüklenmeden samsung yazısında takılı kalmaya başladı samsung yazısından sonra tekrar reset atıp başa dönüyor tekrar açılıyor , bundan önce root falan hiç bişey atmadım ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz telefoncuyada 30 40 tl vermek istemiyorum yardım edenden Allah razı olsun
Telefon rootsuz ise neden bu islemlere kalkisiyorsun arkadaşım..
Öncelikle sammobile sitesinden uygun olan firmware indir odin ile yukleme yap telefon açılır...
Acildiktan sonra bu tarz custom rom yuklemek istersen öncelikle teli rootla daha sonra uygun olan son sürüm cwm veya twrp yukle bu işlemlerden sonra romu yukleyebilirsin kolay gelsin

Rr 5.4.0 lollipop