• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Resmi Güncelleme  Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Resmi Sürüm (4 Dosya – Odin – I9500XXUHOA7)

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
galaxy-s4-i9500-resmi-android-lollipop-501-surumu-muhyal-androblog-andronetwork.jpg
Merhaba arkadaşlar bu konu "Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Resmi Sürüm (4 Dosya – Odin – I9500XXUHOA7)" başlıklı AndroBlog konusuna destek/yardım için açılmıştır. Lütfen her hangi bir problem ile karşılaşmanız halinde bana konu altından ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Konunun AndroBlog üzerindeki bağlantısı:
Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Resmi Sürüm (4 Dosya – Odin – I9500XXUHOA7)

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Şuan mobilim eve geçeyim ekleyeceğim teşekkür ederim :) Memnun musun sürümden? FTP hizmetini beğendin mi, bundan sonra tüm dosyalar bu şekilde yüklenecek ;)

aliakrep

Kayıtlı kullanıcı
ftp hizmeti dediğin nedir tam anlamadım. dosyaları kendi sunucundan vermek se dediğin tabikide güzel. Başkasına muhtaç olmadan direkt kendi serverinden veriyorsun. Bu arada hostin şirketinin fiyatları uygunsa bende düşünüyorum bu tarz birşey.

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Benim için değil sizin için güzel :) Hosting şirketi derken? Kendi sunucularımızı kurdum 2 adet normal hosting değil bu. Fransa üzerinden co-location hizmeti alıyorum. İstersen projen var ise sponsor olabilirim.