Galaxy Pop Plus (GT-S5570i) Root nasıl yapılır?

xdaturk98

Kayıtlı kullanıcı
21.07.2013
409
213
807
ROOT NEDİR?
Kısaca bahsetmek gerekirse, bu terim cihaza "kök" erişimi sağlamak manasına gelir. Normalde cihazınızı kısıtlı şekilde ayarlayabilirsiniz, root yaptığınızda ise bütün yönetici erişimine ulaşıp çok derin ayarlamalar yapabilirsiniz.

NOT: Root işlemi cihazınızı garanti kapsamı dışına çıkartır.

LİNK: s5570i_root_www.trandroidev.com.zip

ROOT NASIL YAPILIR?

1 - Yukarıdaki linkteki root dosyasını indirin ve SD kartınıza atın.
2 - Daha sonra telefonunuzu kapatın ve ses açma + orta tuş + güç tuşuna birlikte basarak cihazı recovery modda açınız.
3 - Daha sonra ses tuşumuzun artı veya eksi yönüyle listede gezerek apply update from sdcard'ı orta tuşa basarak seçiniz.
4 - Daha sonra sd karta attığınız s5570i_root_www.trandroidev.com.zip dosyasının üzerine gerelerek orta tuşa basarak yüklemeyi başlatın hemen kurulacaktır.
5 - Ondan sonra listeden reboot system now seçeneği ile yeniden başlatın.
6 - Bu kadar, ROOT işlemi tamamdır.

Not: Yaptığınız işlemlerden telefonunuza gelecek hasardan ben ve TrAndroiDev sitesi sorumlu tutulamaz.

• Beğen
Reactions: Dr.Android

erhan.2007

Kayıtlı kullanıcı
13.06.2014
1
0
12
Cahilliğimi bağışlayın Bir cihazın rootlu olup olmadığını anlamanın en basit yolu yada yolları nelerdir.Saygılarımla

çarlıs davrin

Kayıtlı kullanıcı
26.08.2013
3,515
931
6,557
Cahilliğimi bağışlayın Bir cihazın rootlu olup olmadığını anlamanın en basit yolu yada yolları nelerdir.Saygılarımla
terminale su yaz, root yetkisi isterse evet dediginde sorun cikmazsa terminaldede root kullanicisinda oldugunu gorursen su binarysini basariyla cihaza atmissin demektir.

torrento

Kayıtlı kullanıcı
13.09.2014
1
0
12
eliniz emeğinize sağlık yazılan işlemleri uyguladım telefon yine aynı ayrıyetten superuser diye bi program geldi telefon yine aynı değişen bi şey yok yardım eder misniz

Murad Ali

Kayıtlı kullanıcı
02.08.2013
249
328
557
www.facebook.com
eliniz emeğinize sağlık yazılan işlemleri uyguladım telefon yine aynı ayrıyetten superuser diye bi program geldi telefon yine aynı değişen bi şey yok yardım eder misniz
Ne yapmak istediğinizi daha açık yazarsanız size o yönde yardımcı olmak isteriz...
Superuser uygulaması menüde yer almış ise Cihazınız Root olmuştur kontrol etmek isterseniz Google Play Store'dan Root Checkeer uygulamasını indirip kurun ve sonucu yorumunuzda buraya yazın...

harunserefli

Yardımcı Yönetici
08.05.2013
3,488
1,531
7,637
39
KIRIKKALE
ROM
Resurrection
Recovery
3,0,2x
Cihaz
htc one m8
super user geldi ise zaten burdaki olayı başarılı bir şekilde yapmış olduğunuz anlamina gelir telefon artık rootlu ve root gerektiren her türlü programı kullanabilirsin

mrt1575

Kayıtlı kullanıcı
19.12.2014
1
0
12
slm oncelıkle root linkine tıklıyorum dosya geliyor nasıl ındırcem acaba