• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Özel ROM  Galaxy Note 2 [ROM][PORT][Blisspop][5.1.1][Aroma] Cyrenaica ROM - Gelişmiş Sürüm

K.ÖZTÜRK

Ya Sabır...
Kayıtlı kullanıcı
Rom'da en ufak bir sorun yok gayet hızlı ve kararlı ,ekran kitlemede ve açılmasında en ufak takılma yok
Galeri,rehber,youtube,gmail,kamera,ayarlar,internet,mesajlaşma ve hepsi denendi hiç bir sorun yok bilginize

Başlıca Özellikleri

- Kararlı ve hızlı
- Rooted / Deodexed / Zipaligned / Busybox
- Çoklu Dil + Çoklu Klavye Dilleri
- Aroma Yükleyici

ROM Özellikleri
* A Lot Seçenekleri!
- Durum çubuğu
- Navigasyon Seçenekleri
- Lockscreen
- Weather +Lockscreen
- Gestures
- Circle Bar Uygulaması
- Animasyonlar
- Ekolayzır
- Temalar
- Smart Cover
- Ekrana iki kez dokunarak kapatma
- Multi-DPI
- Özel LED Işıklar
- Power Menu Seçenekleri
- Music Visualizer
- Özel Renkle
- Camera Modları: Panorama, Sphere, Lens Blur
- Optimize Edilmiş Framework
- Optimize Edilmiş Launcher
- Multi-User
- Guest Account
- ViPER4Android
- Beats Audio
- Kernel Adiutor (Info, CPU Min & Max With The Ability To Overclock, Virtual Memory, etc...)
- FM Radyo
- OTA Desteği
- Ve Dahası...

Bugs
Romu Kurmanız İçin Via Philztouch Recovery Yüklemelisiniz...

Kurulum

N7100 İÇİN SADECE!
- Romu ilgili linkten yükleyiniz.
- Zip dosyasını SD kart dizini içine kopyalayınız.
- CWM veya Phliz Recovery veya TWRP son sürümünü kullanın
- Cihazı kapattıktan sonra recovery modunda açarak CWM arayüzüne giriniz.
- Önce Backup and Restore,sonra da Backup seçeneğini onaylayarak takribi 3-4 dakika sürecek olan NANDROID BACKUP işlemini başlatınız.
- Wipe Data/Cache işlemlerini yapınız
- ROM' yükleyin ve sonra
- Yüklemeniz gereken Kernel Agni Kernel
- Restart edin ve işlem tamam...

UYARI: Yazılım yükleme işlemi düzgün bir şekilde yapılmadığı takdirde cihazınız bozulabilir.
Tüm sorumluluğun size ait olduğunu unutmayınız!
Ayrıca yüklemeden sonra kişisel verileriniz silinebilir yedek alın!

DOWNLOAD
V3.2
RomHut

V3.1
RomHut

V3.0
RomHut

V2.0
RomHut

V1.0
RomHut

GAPPS
DOWNLOAD

zPoYarM.png

654mzwr.png

wDYD5UN.png

of1w5XS.png

5MeH4ox.png

iJxJ5kp.png

Son düzenleme:

AnimaL

Kayıtlı kullanıcı
Bunu da yükledim. Sorun benim cihazda mı bilmiyorum ama hiç yaklaşmayın derim. Neyi açmaya çalışsam "maalesef durduruldu" diye mesaj alıyorum ve çalışmıyor.

AnimaL

Kayıtlı kullanıcı
Hele de ekran kilitlenince bliss team, bliss pop filan diye bişey geliyor; telefon açılana kadar cinnet geçirtiyor insana.

K.ÖZTÜRK

Ya Sabır...
Kayıtlı kullanıcı
Rom'da en ufak bir sorun yok gayet hızlı ve kararlı ,ekran kitlemede ve açılmasında en ufak takılma yok
Galeri,rehber,youtube,gmail,kamera,ayarlar,internet,mesajlaşma ve hepsi denendi hiç bir sorun yok bilginize kurulumda eksik veya hatalı bir şey yaptınız galiba...

AnimaL

Kayıtlı kullanıcı
Hocam valla yaptığım şu: İlgili linkten romu indirip hafıza kartına attım. Gapps yazanı da indirdim onu da attım. Sonra recovery modda açtım telefonu. İki tane wipe işlemi yapıp romu kurdum. Hepsi bu... wifi çalışmadı, hiç bi program çalışmadı. O durdu, bu durdu. Sürekli ekrana bu uyarılar geldi.

K.ÖZTÜRK

Ya Sabır...
Kayıtlı kullanıcı
Tam bir temizlik yapin sonra romu flashlayin sonra kernelide unutmayin flashlamayi ve son olarak gapps