Galaxy Mini ClockworkMod v5.0.2.8 [Odinsiz çok basit]

xdaturk98

Kayıtlı kullanıcı
21.07.2013
409
213
807
CWM NEDİR? NEDEN CWM YAPMALIYIM?
CWM (açılımı Clockworkmod) telefonumuzdaki recovery modu değiştirerek daha gelişmiş bir hale gelmesini sağlıyor. CWM sayesinde telefonumuza custom rom kurabiliriz. Yedek alabiliriz ve aldığımız yedekleri kurabiliriz. Özel font, ve program dosyalarını kurabiliriz.

NOT: CWM kurmak cihazınızı garanti kapsamı dışına çıkartır.

LİNKLER:
update-CWM-5.2.0.8.zip — Yandex.Disk

CWM NASIL KURULUR?

1 - Yukarıdaki linkteki CWM dosyasını indirin ve SD kartınıza atın.
2 - Daha sonra telefonunuzu kapatın ve orta tuşuna basılı tutup power tuşu ile cihazı recovery modda açınız. (home+power)
3 - Daha sonra ses tuşumuzun artı veya eksi yönüyle listede gezerek apply update from sdcard'ı orta tuşa basarak seçiniz.

4 - Daha sonra sd karta attığınız update-CWM-5.2.0.8.zip dosyasının üzerine gerelerek orta tuşa basarak yüklemeyi başlatın hemen kurulacaktır.
5 - Ondan sonra listeden reboot system now seçeneği ile yeniden başlatın.
6 - Bu kadar, CWM kurma işlemi tamamdır.

Not: Yaptığınız işlemlerden telefonunuza gelecek hasardan ben ve TrAndroiDev sitesi sorumlu tutulamaz.

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğen
Reactions: kepkaya

umito12

Kayıtlı kullanıcı
21.09.2013
6
0
377
Kardeşim peki birşey sorcam bunu nasıl devre dışı bırakabilir yada silebiliriz. Eğğer kullandıktan sonra devre dışı bırakırsak garanti kapsamasına girer mi tekrar ?

umito12

Kayıtlı kullanıcı
21.09.2013
6
0
377
Hımm neyse anlamıyorlarmış zaten :) Bir de galaxy fit için varmı böyle konu forumda? Çünkü galaxy fit için ayrı bir yer yok da :)

deewree

Kayıtlı kullanıcı
22.09.2013
5
0
377
Yüklendi ama hala eski recovery ile açılıyor, neden olabilir acaba?

deewree

Kayıtlı kullanıcı
22.09.2013
5
0
377
ilk önce root yapmanız gerekiyor daha sonra cwm. Birde cihazınız s5570 mi yoksa i mi?

Galaxy Mini telefonumdan gönderildi
Anladım, şuan 2.3.6 stock rom var üzerinde, cihaz S5570i forumdaki Galaxy Mini Root - Unroot başlığındaki işlemi yaptım olmadı.

Odin v4.42 ve v4.38 telefonu görmüyor vs. ne sorunlu cihazmış:)
[h=2][/h]

Uruloki

Kayıtlı kullanıcı
31.05.2013
1,676
595
4,557
Anladım, şuan 2.3.6 stock rom var üzerinde, cihaz S5570i forumdaki Galaxy Mini Root - Unroot başlığındaki işlemi yaptım olmadı.

Odin v4.42 ve v4.38 telefonu görmüyor vs. ne sorunlu cihazmış:)

görmemesinin sebebi driver eksikliğindende olabilir