• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Forum Sorunları

gokberks

Kayıtlı kullanıcı
[MENTION=741]washburn_x[/MENTION] [MENTION=11219]manken42[/MENTION] sorun düzeldi mi bakabilir misiniz? Düzelmiş olması gerekiyor.

shin

Kayıtlı kullanıcı
[h=2]HTC One köşemizde geçen heyecanlı ve mutlu günler[/h]
kkalkan Nickli Üyeden Alıntı

aynen mehmet abi. :) agzÃâ€ï¿½Ã‚±na , yuregine saglÃâ€ï¿½Ã‚±k. bizim forum gercekten cok guzel iÅŸler yapÃâ€ï¿½Ã‚±yor ama bazÃâ€ï¿½Ã‚± yerlerde ne kadar ugrasÃâ€ï¿½Ã‚±rsak ugraÅŸalÃâ€ï¿½Ã‚±m eksik kalÃâ€ï¿½Ã‚±yoruz. o kadar da olacaktÃâ€ï¿½Ã‚±r diye düşünüyorum. bende oncelikle sana sonrada diger tum dostlara teÅŸekkurlerimi sunuyorum. :)

Eksik kalmamız biraz da maddi olanaksızlıklardan kaynaklanIyor Kadir.Inşallah ilerde bu sorunu çözecek güzel fikirler ortaya çıkar.

Bazı yazılar böyle görünüyor, ama çoğu normal, bendemi sorun acaba ?

remy_

Kayıtlı kullanıcı
[h=2]HTC One köşemizde geçen heyecanlı ve mutlu günler[/h]
kkalkan Nickli Üyeden Alıntı

aynen mehmet abi. :) agzÃâ€ï¿½Ã‚±na , yuregine saglÃâ€ï¿½Ã‚±k. bizim forum gercekten cok guzel iÅŸler yapÃâ€ï¿½Ã‚±yor ama bazÃâ€ï¿½Ã‚± yerlerde ne kadar ugrasÃâ€ï¿½Ã‚±rsak ugraÅŸalÃâ€ï¿½Ã‚±m eksik kalÃâ€ï¿½Ã‚±yoruz. o kadar da olacaktÃâ€ï¿½Ã‚±r diye düşünüyorum. bende oncelikle sana sonrada diger tum dostlara teÅŸekkurlerimi sunuyorum. :)

Eksik kalmamız biraz da maddi olanaksızlıklardan kaynaklanIyor Kadir.Inşallah ilerde bu sorunu çözecek güzel fikirler ortaya çıkar.

Bazı yazılar böyle görünüyor, ama çoğu normal, bendemi sorun acaba ?
Bendede boyle karmakarisik gorunuyo??

kkalkan

Kayıtlı kullanıcı
[MENTION=2]gokberks[/MENTION] yazılar karma karışık. harfler bozuk gorunuyor mesajları dogru durust okuyamıyorum. tum tarayıcılarda aynı sorunu yaşıyorum. forumda bu gunlerde sıkıntı var sanırım. 2-3 gun forum cok gec acılıyordu tam o duzeldi derken şimdide harfler bozuk. :)

gokberks

Kayıtlı kullanıcı
[MENTION=2]gokberks[/MENTION] yazılar karma karışık. harfler bozuk gorunuyor mesajları dogru durust okuyamıyorum. tum tarayıcılarda aynı sorunu yaşıyorum. forumda bu gunlerde sıkıntı var sanırım. 2-3 gun forum cok gec acılıyordu tam o duzeldi derken şimdide harfler bozuk. :)
Bizimle bir alakasi yok onun tapatalktan kaynaklaniyor. Tapatalktan yazilan mesajlarda var bu sikinti sadece. Sadece bizim forumda degil tapatalk uzerinden goruntuledigim baska forumlarda da var. Kisa zamanda bir guncelleme yayinlar tapatalk ekibi.