• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Çok parametreli, widget destekli "sık arananlar" uygulama önerisi

droidscope

Kayıtlı kullanıcı
Tekrar merhabalar,

Mevcut romlardaki sık iletişim kurulanlar listesi algoritması çok basit ve çoğunlukla ihtiyacı karşılamıyor dolayısıyla yine rehberden kişiyi bulmak gerekiyor. Oysa çağrı yaptığımız kişiler çoğunlukla bulunduğumuz konumla, iş günleri veya tatillerle, saat, özel günler ve sair ile ilgili oluyor.

Konuma, takvime kayıtlı anahtar kelimelere duyarlı kayıt ve okuma yapabilen ve çağrı geçmişini bu şekilde filtre ederek widget üzerinden tek tıklamayla çağrı yapmayı sağlayacak bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorum.

Markette bu maksatla yazılmış Call AI adlı bir uygulamayı denedim ancak sağlıklı çalışmıyor.

Konum belirlemek için "Cell ID" kullanılması batarya dostu bir çözüm olabilir.

Bu öneriyi de geliştirici arkadaşlara duyurmak istedim.

Triforce

Kayıtlı kullanıcı
Yeni bi geliştirici sayılırım. Şu an ki projemden sonra bunu düşünebilirim. Ama kesin olan bi şey yok.

Moderatörün son düzenlenenleri:

PRoDi

Kayıtlı kullanıcı
Tekrar merhabalar,

Mevcut romlardaki sık iletişim kurulanlar listesi algoritması çok basit ve çoğunlukla ihtiyacı karşılamıyor dolayısıyla yine rehberden kişiyi bulmak gerekiyor. Oysa çağrı yaptığımız kişiler çoğunlukla bulunduğumuz konumla, iş günleri veya tatillerle, saat, özel günler ve sair ile ilgili oluyor.

Konuma, takvime kayıtlı anahtar kelimelere duyarlı kayıt ve okuma yapabilen ve çağrı geçmişini bu şekilde filtre ederek widget üzerinden tek tıklamayla çağrı yapmayı sağlayacak bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorum.

Markette bu maksatla yazılmış Call AI adlı bir uygulamayı denedim ancak sağlıklı çalışmıyor.

Konum belirlemek için "Cell ID" kullanılması batarya dostu bir çözüm olabilir.

Bu öneriyi de geliştirici arkadaşlara duyurmak istedim.

Üstad bu sık aranaların telefonunmda hiç görünmesini istemiyorsam ne yapmalıyım.