• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Sorun BRİCK OLAN HTC U11

HTC geliştiricisi Llabtoofer'in ücretli bir sitesi var buradan danışma formunu (enquiry form) doldur, firmware versiyonunu ve bootloader'ın kilitli olduğunu ama download modunun çalıştığını ve geriye dönüş yapamadığını, yeni Oreo India_SEA ruu dosyasına ihtiyacın olduğunu bildir özel bir tool programı ile herşeyi kendileri yapıyor.25 dolar civarında bir ücret talep ediyorlar.

llabtoofer.com/enquiry-form/

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ücretle ruu dosyası hazırlamak da nedir hocam? Nougat ta iken gelen her ara sürümün bile ruu su çıkarken noldu şimdi durduk yere? Oreo da bir sorun olduğu belli . 2 ayı geçti taiwan a güncelleme geleli hâlâ ruu yok piyasada.Ben de sıkıntı yaşıyorum şu an ve o ruu gelmezse telefon öylece kalacak elimde....

CoMaGtRhQ

Yeni üye
Uzaklaştırıldı
HTC geliştiricisi Llabtoofer'in ücretli bir sitesi var buradan danışma formunu (enquiry form) doldur, firmware versiyonunu ve bootloader'ın kilitli olduğunu ama download modunun çalıştığını ve geriye dönüş yapamadığını, yeni Oreo India_SEA ruu dosyasına ihtiyacın olduğunu bildir özel bir tool programı ile herşeyi kendileri yapıyor.25 dolar civarında bir ücret talep ediyorlar.

llabtoofer.com/enquiry-form/

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tmm yazdım gönderdim.benim tahminime göre 17-18 ocakta ruu dosyası çıkacak. Burdan htc-060 ın 1.27.400.21 in firmwaresinin ne zaman çıktığına bakın ve ruu sunun ne zaman çıktığına bakın...

FuXiN

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Hocam yalnış anlamayın ama bu işlere giren herkes bu gibi riskleri göz önüne alıp da yapar. Sizde bunu bilmeniz gerekti. Geçmiş olsun..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi