• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Genel Android Sohbet Mekanı * Forum Pub* Professional Android Users...

FuXiN

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Evet abi gece çekimleri kötü diyorlardı ama yalan çıktı. Beklediğim den çok daha iyi
Hele ki M9 faciasından sonra bildiğin mesir macunu

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FuXiN

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Sorma Mehmet abi nazar değecek diye korkuyorum :D m7 den sonra içime sinen bir cihaz oldu bu inan çok mutluyum
Abi sen seviyorsun yazmayı unuttum kızıl ötesi de var cihazda kurum ve kullanışlı.

4g testi de yaptım

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ROM Geliştirici
Sorma Mehmet abi nazar değecek diye korkuyorum :D m7 den sonra içime sinen bir cihaz oldu bu inan çok mutluyum
Abi sen seviyorsun yazmayı unuttum kızıl ötesi de var cihazda kurum ve kullanışlı.

4g testi de yaptım

IR desteği olduğunu biliyorum, HTC10 ve11 dahil olmak üzere diğer üst sınıf modellerde maalesef IR desteği yok niye kaldırdılar anlamıyorum bir de Fm radyo yok umarım mi6'da vardır,koşu yada yürüyüş yaparken gerçekten radyo dinlemek çok keyifli oluyor.
Benim bir de imei konusunda bazı çekincelerim var.Türkiye'de henüz desteği yok ama Android Pay ödeme sistemi ya da güvenlik taraması yapan Pokemon Go ve banka işlemlerinde kopyalama imei eski nokia ya da akıllı telefon kategorisine ait olmayan bir cihaza denk geldiğinde mi6'yı bloke etme riski nasıl bir imei işlemi yapılıyor umarım bu aşamaları sorunsuz geçer ve güvenilirdir ya da üst sınıfa ait pert olmuş akıllı bir telefonun imei kopyalama işlemi yapılmıştır inşallah.
Bu yüksek vergi ve fiyat politikaları yüzünden bu sıkıntıları yaşamak gerçekten çok kötü.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

FuXiN

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Kızıl ötesi ve fm radyo çok kulllan miyorum ama kızıl ötesi olması güzel fm radyo yok.
Imei olayına gelince abi adamla konuştum kapanma riski yok dedi hatta ısrar ettim oldu ya kapandı ne yapacağız? Hocam dedi öyle bir durum olursa 2 3 günde yapar geri yollarım size dedi yazılım desteği ömür boyu dedi. Bana güven verdi kendisi.
Banka işlerinde imei bakıyor mu ki abi ben de akbank kullanıyorum bir sıkıntı yok şu an

harunserefli

Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
selamın aleyküm herkese güzel bir hafta sonu dilerim. çok uzun zamandır girmiyordum foruma cihaz değişikliğide olunca biraz uzak kaldım fakat burdaki hatıralarimiz, etkinliklerimiz, güzel dostluklarimiz, ne bileyim burası ilk göz ağrısı olunca insan çok özlüyor herkese saygı ve selamlarımla allaha emanet olun

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trnn

Cevabınız onda
selamın aleyküm herkese güzel bir hafta sonu dilerim. çok uzun zamandır girmiyordum foruma cihaz değişikliğide olunca biraz uzak kaldım fakat burdaki hatıralarimiz, etkinliklerimiz, güzel dostluklarimiz, ne bileyim burası ilk göz ağrısı olunca insan çok özlüyor herkese saygı ve selamlarımla allaha emanet olun

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Harun hocam nerelerdesin. :)
Hoşgeldin