• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Genel Android Sohbet Mekanı * Forum Pub* Professional Android Users...

FuXiN

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
@blueberry şimdi böyle bir şey var mı bilmiyorum daha çok bakmadım öyle yavaş yavaş :D
samsung a gelince abi s8 arayüzü senseden daha iyi bunu söyleyeceğim gün gelirmiy di.. derken geldi geçiyor bile acı gerçek samsung aldı başını gitti :(

@harunserefli çok yakında :D

harunserefli

Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
@blueberry şimdi böyle bir şey var mı bilmiyorum daha çok bakmadım öyle yavaş yavaş :D
samsung a gelince abi s8 arayüzü senseden daha iyi bunu söyleyeceğim gün gelirmiy di.. derken geldi geçiyor bile acı gerçek samsung aldı başını gitti :(

@harunserefli çok yakında :D
Şimdi bu kadar detaylı temalar yok fakat gerçekten kalite kokan bir çok tema mevcut sıkılınca değiştir en çok bunu seviyorum..
Bu arada Designer başvurusu yapmayı unutma metin hocam dışardan tema yüklerken lazım olur

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FuXiN

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Hocam detaylar sende benim bu konuda bilgim hiç yok :/

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ROM Geliştirici
Miui Galnet Miui rom serileri ile Avrupa'da tanınmaya başladı bu cok uzun sürdü sonra Galnet kapandı ve bu misyonu Miui Android sitesi devraldı. Andy Thompson muhteşem bir adam ve miui geliştiricisi bir hafta boyunca bütün miui romlarını özlemle beklerdik çok stabil ve düzgün romlardı. Şimdi bunları çok az kişi bilir,Belki de unutulmuştur, şarap gibi yıllanmış hatıralar.
İyi geceler hepinize..

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi