• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Genel Android Sohbet Mekanı * Forum Pub* Professional Android Users...

Dr. Android

Admin
Yönetici
#1
Bu bölümde gerekli düzen ve saygı çerçevesinde Android Kullanıcıları tartışabilir ve Android ile ilgili gelişmeleri paylaşabilirler.

NOT: Seviyesizce ve forumun düzenini bozan kullanıcılar süresiz uzaklaştırılacaktır.Bu bölüme her mesaj yazan kişi bu kuralı kabul etmiş sayılır.

NOT 2: Forumda ve bu konuda siyasi görüş paylaşım ve tartışmaları yapmak yasaktır.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

washburn_x

Moderasyon
Moderasyon
Test Kullanıcısı
#2
eyvallah doktor, ufak sallantılar var denizlide ama iyiyiz, sen nasılsın?

eskiye ne oldu ya hayırdır...
 

barikatdiss

Cevabınız onda
#3
yılbaşına kadar istanbulda büyük bir deprem felan bekleniliyor diyorlar bunun aslı nedir arkadaşlar ciddiyeti varmı bu konunun
 
Beğeniler: abc

washburn_x

Moderasyon
Moderasyon
Test Kullanıcısı
#7
vallahi illaki olacak diye zaman vermezler ama her sene söylenti olur, ama bir zaman olacağı kesin olduğu zaman tutturacaklar işte. Ama İstanbul gibi bir yerde büyük bir deprem olursa felaket olur, sonuçları hem millet, hem de devlet açısından çok kötü olabilir.

Eyvallah, biz alışkınız senelerdir sallar geçer devamlı
 

barikatdiss

Cevabınız onda
#8
aynen fakat gazetelerde okuduğum kadarı ile yılbaşına kadar 6.5 ile 7.5 arası bekleniliyormuş ve tamamen silineceği yerleride yazmış adamlar avcılar esenyurt kartal gibi yerleri yazmışlar
 

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
ROM Geliştirici
#10
İstanbul'un Türkiye GSMH'sindeki yeri yaklaşık %25'ler düzeyinde,eğer büyük bir deprem olursa ekonomi kesinlikle çöker,o kadar uzun seneler geçti ama bu süre zarfında maalesef radikal önlemler alınamadı,maalesef acıyı,ızdırabı ve fakirliği bu depremde en fazla hasarı alan bölgelerdeki vatandaşlar olarak biz çekeceğiz.Birbirimize hakkınızı helal edin demekten başka yapacak bir şeyimiz yok ne yazık ki..:(
 
Üst