• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

İstek / Öneri  Açılmasını İstediğiniz Bölümler

Orochi™

Kayıtlı kullanıcı
hatırlar gibi Oldum :)

hellfire39

Kayıtlı kullanıcı
ben bir istek de bulunmak istiyorum acaba yerimi burası bilmiyorum. HCT nin hareketli hava durumu uygulaması var mesela tuş kilidinden cikinca sesli ve hareketli silecekler calışır felan bu uygulama cok hoşuma gıdıyor ve bulamıyorum acaba bu uygulama varmı yönlendirecek arkadaşlar varmı saygılar...

Titan®

Kayıtlı kullanıcı
ben bir istek de bulunmak istiyorum acaba yerimi burası bilmiyorum. HCT nin hareketli hava durumu uygulaması var mesela tuş kilidinden cikinca sesli ve hareketli silecekler calışır felan bu uygulama cok hoşuma gıdıyor ve bulamıyorum acaba bu uygulama varmı yönlendirecek arkadaşlar varmı saygılar...
Beautiful widget'ta bu özellik var, onu deneyebilirsiniz.

furkan150061

Kayıtlı kullanıcı
Vodafone 945 başlığı açılsa güzel olur. Custom rom lar root etme işlemlerı gibi konular yer alabilir

LG-E612 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Uruloki

Kayıtlı kullanıcı
hocam bnim ki bölüm değilde konu istediği konu olarak şunu istiyorum hani setcpu yu çıyoruz orda cpu ayarlarında ondemand userspace gibi seçenekler var onları açıklayan bir konu olabilir mi ben forumda göremedim ki xda da yok sanırım ayrıca i/o ayarlarındada o tarz şeyler bunları açıklayan bir konu olursa sevinirim

Dr. Android

Admin
Yönetici
hocam bnim ki bölüm değilde konu istediği konu olarak şunu istiyorum hani setcpu yu çıyoruz orda cpu ayarlarında ondemand userspace gibi seçenekler var onları açıklayan bir konu olabilir mi ben forumda göremedim ki xda da yok sanırım ayrıca i/o ayarlarındada o tarz şeyler bunları açıklayan bir konu olursa sevinirim
http://www.trandroidev.com/faydali-...nel-ozellikleri-android-de-kernel-secimi.html

http://www.trandroidev.com/faydali-bilgiler-ve-anlatimlar/275-i-o-scheduler-serverleri.html