Hoş geldin,

Merhaba! Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Kayıt olmak ücretsizdir. Kayıt işlemi sonrası sende Andro.Network Forum'da konu açabilir ve konulara yanıt verebilirsin.

1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
  3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.

Genel [ABOOTS] Kırmızı Uyarı yazısını kaldıran zip dosyaları

'HTC 10 Geliştirme Kılavuzları' forumunda blueberry tarafından 14 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. blueberry

blueberry Mehmet Birol Erol
    ♥ A.N Sever A.N Yardımcı Yönetici ROM Geliştiricisi ROM Test Kullanıcısı HTC Geliştiricisi Uygulama Test Kullanıcısı

Galeri:
    1
    Ödül puanları:
    12,607
    Özel ROM:
    LeeDroid v8.3.0
    iOS Sürümü:
    iOS 10.x
    Android sürümü:
    Marshmallow (6.0 - 6.0.1)
    Apple modeli:
    iPad Air2
    Özel recovery:
    TWRP 3.0.2.0
    Cihaz modeli:
    HTC One M9
    Bu zip dosyalarının iki türlü flaşlama seçeneği mevcuttur
    Birinci method (En kolay yöntem): 2PS6IMG olarak adı değiştirilip harici SD karta kopyalandıktan sonra download modundan flaşlanabilir .
    İkinci method: fastboot komutu ile download konumundan flaşlanabilir.
    Kod:
    fastboot flash zip 2PS6IMG.zip
    Reboot yaptırmadan flaşlamadan hemen sonra Power+Volume down tuşları ile cihaz tekrar download moduna alınmalıdır.Eğer bu kombinasyonu yapmakta zorluk çekerseniz flaşlamaya önce:
    Kod:
    fastboot oem rebootRUU
    komutu ile başlayarak arkasından
    Kod:
    komutunu girebilirsiniz,hata alırsanız aynı komutu tekrar girerek
    Kod:
    flaşlamayı tamamlayabilirsiniz.Cihazın kırmızı uyarı yazısının kalkıp kalkmadığını anlamak için cihaz download konumunda iken
    Kod:
    fastboot reboot download
    komutu ile deneme yapabilir ya da
    Kod:
    fastboot reboot-bootloader
    komutu ile bootloader konumuna girip buradan recovery bölümünü onaylayıp TWRP Recovery'ye girişte ve çıkışta boot ekranını kontrol ederek kırmızı uyarı yazısının kalkıp kalkmadığını kontrol edebilirsiniz.

Her iki işlemde de flaşlandıktan sonra HTC logosunun altında oluşan kırmızı uyarı yazısını kaldırır.

This build is for

development purposes only

Do not distribute outside of HTC

without HTC’s written permission.

Failure to comply may

lead to legal action.

Developer Edition:

2PS6IMG-2.28.617.8-aboot-no-red-text.zip

2PS6IMG-2.38.617.6-aboot-no-red-text.zip

Uluslararası Versiyon:

2PS6IMG-2.28.401.9-aboot-no-red-text.zip

#1 blueberry, 14 Aralık 2016
    Son düzenleme: 6 Ocak 2017
    Sırık bunu beğendi.
  2. hocam ellerine sağlık,
    şu an leedroid 3.1 kurulu ve developer edition için olan aboot u flashliyorum ancak cihaz açılınca şifre istiyor ve reset seçeneği çıkıyor?
    Viperde sorun yoktu.
    Stok olarak 2.28.617 nin üzerine leedroid rom u kurdum .ondan mı.
    Yoksa Avrupa base için olanı mı flashlamam lazım?

#2 Sırık, 6 Ocak 2017
    Son düzenleme: 6 Ocak 2017
  3. Ben HTC 10 u daha önce s-off yapmıştım. Malum boot ekranındaki kırmızı yazı var. Bu yazıyı nougat kullanıcıları kaldırabiliyor mu. Aslında bu yazının bir zararı yok biliyorum. Foruma göz atarken aklıma geldi.

#3 uluzat, 3 Nisan 2017
    Son düzenleme: 3 Nisan 2017
Yükleniyor...

Sayfayı paylaş