• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
 • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
 • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

stock

 1. S

  htc 10 ilk alınan haline dönmek (güncelleme otomatik alacak şekilde)

  Merhaba, Sistem özelliklerini paylaştığım bu telefonu nasıl ilk haline getirebilirim? En basit şekli ile yardımcı olabilirseniz sevinirim. *************************************** hTC download mode *** UNLOCKED *** htc_pmeuh1 PVT S-ON LK-1.0.0.0000 [email protected]
 2. V

  Yardım HTC Desire Eye Stock Rom

  Elimde HTC Desire Eye 6.0.1 android sürümlü telefon var. Fakat aşırı derecede yavaş ve donuyor. Buna nasıl stock rom atabilirim? Ve stock rom attıktan sonra düzelir mi? Stock rom ve yükleme rehberini nereden bulabilirim? Lütfen Acil Yardım. Not: Ücret talep edilecekse yapmayınız ..