• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.
Windows İşletim Sistemi İçin Samsung Android USB Sürücüleri

USB Sürücüsü Windows İşletim Sistemi İçin Samsung Android USB Sürücüleri 5 Mayıs, 2011 (FTP)

No permission to download
Samsung Android telefonlar ve tabletlerinizi bilgisayarınıza bağladığınızda cihazınızı bilgisayarınız tanımak için sizden usb sürücülerini isteyecektir. Eğer Kies kurmuşsanız otomatik olarak sürücüler zaten kurulmuş olabilir, ancak Kies kullanmadan Windows’un telefonunuzu ya da tabletinizi tanıması için bu sürücülere ihtiyacınız olacaktır.

Yükleme işlemi (Önerilen)
  1. Varsa mevcut tüm yüklenmiş Samsung'a ait yazılım ve sürücüleri kaldırın daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  2. Yeni indirdiğiniz sürücüyü sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın ve adımları takip ederek yükleyin. Gerekli tüm sürücüler sisteminize otomatik olarak yüklenecektir.
  3. Son olarak bilgisayarı tekrar yeniden başlatın.
  4. Samsung telefonunuzu/tabletinizikendi orjinal USB kablosu ile bağlayın, cihazınıza ait sürücünün yüklemesinin tamamlanması için bir süre bekleyiniz. İşlem bittiğinde cihazınıza bilgisayarınızdan erişebilirsiniz.
Yazar
MuhYal
İndirilme
6,232
First release
Last update
Puanlama
5.00 yıldız(lar) 3 değerlendirme

MuhYal kullanıcısına ait projeler

Son değerlendirmeler

işime yarayacak
MuhYal
MuhYal
Bir sorun olursa bize ulaşmaktan çekinmeyin.
iyi iyi
MuhYal
MuhYal
Bir sorun olursa bize ulaşmaktan çekinmeyin.
Mayıs, 2011 sürümü olmasına rağmen Galaxy S5 üzerinde işe yarıyor :) Teşekkürler.
MuhYal
MuhYal
Genel olarak bütün cihazlar eski sürücüler üzerine kurulur ve çok nadiren değişiklik yapılır. Devrimsel bir değişiklik olacak ki yani hem okuyacak hem de okunacak cihaz için bu sürücüler değişsin benim görüşüm bu :)