• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.
SuperSU

Stabil SuperSU 2.78 (278)

No permission to download
Uyumlu Android sürümü
Ice Cream Sandwich (4.0-4.0.4), Jelly Bean (4.1-4.3.1), KitKat (4.4-4.4.4), Lollipop (5.0), Lollipop (5.1), Lollipop (5.2)
supersu.png

Dosya adı:
eu.chainfire.supersu-2.78-andro.network.apk
Versiyon: 2.78 (278)
Dosya boyutu: 6.5 MB
Minimum Android versiyonu: Android 2.1+ (Eclair, API 7)

SuperSU nedir ?
SuperSU rootlu telefonunuza ve indirdiğiniz uygulamalara tam erişim sağlayabileceğiniz uygulamadır. Peki root nedir? Root (İngilizce’de “Kök”) telefonun köklerine inmek anlamına geliyor. Dolayısıyla buradaki yazılımı düzenleyerek telefonunuzu istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. Bu işlem sayesinde cihazınızdaki her veriye sıkıntı olmadan erişip, cihazda bulunan herşeyi olduğu gibi yedekleyebiliyorsunuz. Ayrıca cihazınızın temelindeki yazılımı istediğiniz şekilde değiştirip farklı Android arayüzleri (ROM’lar vasıtasıyla) yükleyebiliyorsunuz.

SuperSU ne işe yarar?
SuperSU root gerektirir eğer telefonunuz rootlu ise zaten otomatik olarak kurulacaktır uygulamanın bazı görevlerini sayacak olursak log (kayıt) tutma, telefona tam erişim olacaktır. Log (kayıt) tutma özelliği, seçtiğiniz uygulamalar üzerinde yapılan işlemleri gösterir yani o uygulamanın geçmişine erişmek demektir.Tam erişim ise normal telefonda yapamayacağınız işlemler yapmanıza olanak sağlar (bunun aktif olabilmesi için telefonunuzun rootlu olması gereklidir aksi taktirde çalışmayacaktır) tam erişime örnek olarak Root Browser uygulaması verilebilir bu uygulama sayesinde Android telefonunuzun sistem dosyalarına erişebilirsiniz.Eğer root yaparsanız telefonunuz garanti kapsamından çıkacaktır.

SuperSU şimdi Android N(7.0)destekliyor!
SuperSU şimdi Samsung Note 7 içinde kullanılabilir!
Eklenen diller: Spanish, Portuguese, Russian..
Yazar
MuhYal
İndirilme
318
First release
Last update
Puanlama
0.00 yıldız(lar) 0 değerlendirme

MuhYal kullanıcısına ait projeler

Latest updates

  1. SuperSU

    Dosya adı: eu.chainfire.supersu-2.78-andro.network.apk Versiyon: 2.78 (278) Dosya boyutu: 6.5 MB...