1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
 2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
 3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.

Stabil SuperSU 2.78 (278)

SuperSU rootlu telefonunuza ve indirdiğiniz uygulamalara tam erişim sağlayabileceğiniz uygulamadır.

 1. MuhYal
  Uyumlu Android sürümü:
  • Ice Cream Sandwich (4.0-4.0.4)
  • Jelly Bean (4.1-4.3.1)
  • KitKat (4.4-4.4.4)
  • Lollipop (5.0)
  • Lollipop (5.1)
  • Lollipop (5.2)
  supersu.png

  Dosya adı:
  eu.chainfire.supersu-2.78-andro.network.apk
  Versiyon: 2.78 (278)
  Dosya boyutu: 6.5 MB
  Minimum Android versiyonu: Android 2.1+ (Eclair, API 7)

  SuperSU nedir ?
  SuperSU rootlu telefonunuza ve indirdiğiniz uygulamalara tam erişim sağlayabileceğiniz uygulamadır. Peki root nedir? Root (İngilizce’de “Kök”) telefonun köklerine inmek anlamına geliyor. Dolayısıyla buradaki yazılımı düzenleyerek telefonunuzu istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. Bu işlem sayesinde cihazınızdaki her veriye sıkıntı olmadan erişip, cihazda bulunan herşeyi olduğu gibi yedekleyebiliyorsunuz. Ayrıca cihazınızın temelindeki yazılımı istediğiniz şekilde değiştirip farklı Android arayüzleri (ROM’lar vasıtasıyla) yükleyebiliyorsunuz.

  SuperSU ne işe yarar?
  SuperSU root gerektirir eğer telefonunuz rootlu ise zaten otomatik olarak kurulacaktır uygulamanın bazı görevlerini sayacak olursak log (kayıt) tutma, telefona tam erişim olacaktır. Log (kayıt) tutma özelliği, seçtiğiniz uygulamalar üzerinde yapılan işlemleri gösterir yani o uygulamanın geçmişine erişmek demektir.Tam erişim ise normal telefonda yapamayacağınız işlemler yapmanıza olanak sağlar (bunun aktif olabilmesi için telefonunuzun rootlu olması gereklidir aksi taktirde çalışmayacaktır) tam erişime örnek olarak Root Browser uygulaması verilebilir bu uygulama sayesinde Android telefonunuzun sistem dosyalarına erişebilirsiniz.Eğer root yaparsanız telefonunuz garanti kapsamından çıkacaktır.

  SuperSU şimdi Android N(7.0)destekliyor!
  SuperSU şimdi Samsung Note 7 içinde kullanılabilir!
  Eklenen diller: Spanish, Portuguese, Russian..

Yapılan güncellemeler

 1. SuperSU