Arama Sonuçları

 1. S

  hboot yükseltme?

  Selam..arkadaşlar 4.3 Rom yükleyecem ama hboot versiyonunu 1.54 den 1.55 e yükseltmem gerekiyor nasıl yapılıyor bilen varmı? dosyayı sd karta atıp recoveryden yüklemeye çalıştım olmadı
 2. S

  Açık olan boot kilidini kapatmak?

  Arkadaşlar slm..telefonu root etmek için kilidini açtım fakat sonra vazgeçtim hiçbirşey yüklemedim..4.3 güncellemesini almak için tekrar kapatmak istiyorum ama bu konuda pek sağlıklı bilgi bulamadım..htc synic ve android sdk indirip fastboot modda fasboot oem lock kodunu girdim fakat...
 3. S

  Butterfly Türkçe dil desteklemiyor

  Boş yere telefonun kilidini kaldırmışım root a falan ihtiyaç yokmuş yolunu buldum ama geç oldu biraz..bu arada tekrar kilitleyebilirmiyim güncellemeleri almak için?
 4. S

  Butterfly Türkçe dil desteklemiyor

  Arkadaşlar selam..telefonun bootloader kilidini kaldırdım fakat root edemedim..sitedeki anlatıma göre yapıyorum ama telefon recovery modda açılmıyor..kırmızı ûçgen bir işaret çıkıyor bir süre sonra da telefon kendiliğinden açılıyor..yardımcı olursanız sevinirim.
 5. S

  Butterfly Türkçe dil desteklemiyor

  Yapıcak birşey yok..telecom her sıfırlamadan sonra root isteyecek galiba..teşekkür ederim arkadaşlar iyi geceler.
 6. S

  Butterfly Türkçe dil desteklemiyor

  Cihaz yurtdışı 4.2.2 güncellemesinden sonra böyle olmuş aldığım arkadaş öyle diyor..morelocale 2 indirdim yine olmadı..galiba root istiyor..
 7. S

  Butterfly Türkçe dil desteklemiyor

  Merhaba..Butterfly aldım fakat türkçe dil seçeneği yok..4.2.2 güncellemesinden sonra böyle oluyormuş bazı avrupa cihazlar..nasıl türkçeleştirebilirim?.iyi forumlar.
 8. S

  ımei atılmış cihaza rom

  çok sağolun önerileriniz için..aslında fiyatlar düşmüşken one da alınabilir ama butterfly tutuş hissi ve genel anlamda tasarım olarak daha başarılı sanki..peki rom kurmaya ille de gerek varmı stock 4.2.2 sense 5 uzun süre götürür mü?
 9. S

  ımei atılmış cihaza rom

  teşekkür ederim cevap için..droid dna veya butterfly ikisinden birini alma arifesindeyim..kafamdaki soru işaretlerini gidermeye çalışıyorum..
 10. S

  ımei atılmış cihaza rom

  merhaba..imei atılmış telefona yeni rom yükleyince her seferinde ımei gider mi? iyi forumlar